راه های کالری سوزی بدون ورزش

راه های کالری سوزی بدون ورزش

آیا می دانید با تغییراتی ساده در سبک زندگی خود می توانید مقداری از کالری های اضافی را بسوزانید؟ آیا می دانید بدون رفتن به باشگاه نیز می توانید کالری بسوزانید؟ فعالیت های مختلفی را می توانید انجام دهید که نیازی به عضویت در یک مرکز تناسب اندام ندارند. لذا می توانید آنها را در خانه، هنگام کار یا مسافرت انجام دهید. فعالیت هایی که انتخاب می کنید ممکن است بسته به مدت زمان شما، بسته به آنچه احساس می کنید بدن شما در آن روز خاص نیاز دارد، بسته به آب و هوا (اگر می خواهید کالری خود را در خارج از خانه بسوزانید) و غیره متفاوت باشد.

میزان دقیق کالری که بدن شما برای انجام این فعالیتها استفاده خواهد کرد بستگی به وزن، جنس، سن، آناتومی بدن و.. دارد.  کارهای کوچکی که در طول روز انجام می دهید تفاوت زیادی در متابولیسم بدن شما ایجاد می کند. از دانش این مقاله که ما در سایت ذی ماسل برایتان آماده کرده ایم برای تغییر برنامه روزمره، افزایش کالری سوزی و سوزاندن چربی بدون ورزش استفاده کنید.

چگونه کالری را بدون ورزش بسوزانیم

اگر می خواهید در طول روز کالری بیشتری بسوزانید، فعالیت غیر ورزشی خود را افزایش دهید. البته این فعالیت ها آنقدر قوی نیست که بتوان آن را تمرین نامید. اما به گفته محققان همین فعالیت ها می تواند نقش عمده ای در کاهش یا افزایش وزن داشته باشد. بنابراین، اینکه این فعالیت ها برای شما چه مقدار کالری می تواند بسوزاند متفاوت است. طبق یک مطالعه، از آنجا که سطح فعالیت افراد متفاوت است، کالری سوزانده شده می تواند در هر فرد تا ۲۰۰۰ کالری در روز متفاوت باشد.

کالری را هنگام کار بسوزانید

داشتن یک شغل کم تحرک دلیل مستقیم چاقی نیست، اما نشستن به مدت طولانی می تواند دلیل افزایش وزن در برخی افراد باشد. انجمن قلب آمریکا گزارش داد که “به نظر می رسد افراد چاق تمایل ذاتی به نشستن به مدت ۲.۵ ساعت در روز بیشتر از سایر افراد دارند.”  محققان تخمین زده اند که اگر افراد چاق بتوانند عادات نسبی همتایان لاغر خود را بپذیرند، می توانند ۳۵۰ کالری اضافی در روز بسوزانند. این کمبود کالری می تواند باعث از دست دادن مقدار زیادی چربی در ماه شود. اگر پشت میز هستید، هر ساعت حداقل ۱۵ دقیقه از جای خود بلند شوید و حرکت کنید. پیاده روی کنید، به سرویس بهداشتی بروید، به حیاط بروید، به جای آسانسور از پله ها استفاده کنید و غیره.

با بچه ها کالری بسوزانید

آموزش دادن به کودکان برای افزایش فعالیت روزانه ممکن است آنها را از افزایش وزن در آینده نجات دهد. و به شما نیز کمک خواهد کرد. اگر می خواهید بدون ورزش کالری بسوزانید، راه هایی برای افزایش زمان پیاده روی خود در طول روز پیدا کنید. بچه ها را تا مدرسه یا ایستگاه اتوبوس پیاده ببرید. اگر آنها را با ماشین می برید، یک مکان دورتر پارک کنید و علاوه بر پیاده روی سایر مسیر از این فرصت برای گپ زدن با آنها در مورد روزشان استفاده کنید.

با کارهای منزل کالری بسوزانید

کارهای خانه می تواند در هر ساعت چند صد کالری بسوزاند. تعداد آن به اندازه و جنسیت شما بستگی دارد. به عنوان مثال، یک زن با جسه کوچک کارهای متوسط ​​را انجام می دهد و در حدود ۱۶۰ کالری در ساعت می سوزاند در حالی که یک مرد بالغ کارهای سنگین تری می تواند انجام دهد و به میزان قابل توجهی کالری بیشتری بسوزاند. تمیز کردن خانه را انجام دهید تا همزمان کالری بسوزانید و مرتب شوید. کمد خود را مرتب کنید، جعبه ها را باز کنید، گاراژ یا انباری خانه را تمیز و مرتب کنید و غیره.

در طبیعت و تفریح کالری بسوزانید

وقتی به دامن طبیعت می رود به جای دراز کشیدن و لم دادن با انجام کارهای متفاوت کاری بسوزانید. از جمع آوری هیزم گرفته تا خرد کردن آن و غیره.

مطمئن باشید با انجام کارهایی که در بالا گفتیم مقدار زیادی کالری خواهید سوزاند و به سلامت بدن و تندرستی خود کمک خواهید کرد، کافیست امتحان کنید.

تیم ذی ماسل

کپی تنها با لینک دادن به سایت ذی ماسل مجاز است