۱۰ تمرین ساده و آسان برای مبتدیان

10 تمرین ساده و آسان برای مبتدیان

برای سلامتی و فعالیت بدنی الزاما نیازی به جلسات ورزشی سخت ندارید. در حقیقت، تمرینات آسان برای مبتدیان گزینه خوبی است که در ابتدای کار هستید. تمرینات برای مبتدیان – به ویژه افرادی که نتوانسته اند یک برنامه ورزشی را مرتب اجرا کنند – به طور خاص برای ایجاد اعتماد به نفس و ایجاد عادت های مادام العمر طراحی شده اند. قائدتا ورزش در سطح ابتدایی همچنین می تواند به کاهش وزن و سلامتی شما کمک کند. با ذی ماسل تا پایان این مقاله همراه باشید.

مزایای تمرینات ساده برای سلامتی

همین تمرینات ساده به شما کمک می کنند عادت هایی ایجاد کنید که منجر به کاهش وزن و مدیریت مادام العمر عادات شما شود. به این ۱۰ تمرین “آسان” یا ساده گفته می شود زیرا به تجهیزات زیادی برای بدنسازی احتیاج ندارند، می توان شدت آنها را متناسب با سطح فعالیت بدنی تنظیم کرد و اگر در ایستادن طولانی مدت مشکل دارید، می توانید برخی از آنها را روی صندلی یا تخت انجام دهید.

کاهش وزن : تا زمانی که این فعالیت بدنی اضافی را با خوردن بیشتر جبران نکنید، ممکن است مقداری وزن کم کنید. اگر هدف تان کاهش وزن است، ترکیب رژیم غذایی با ورزش می تواند به شما کمک کند. و این ممکن است شامل خوردن غذاهای بیشتری باشد که از کاهش وزن پشتیبانی می کنند، مانند پروتئین بدون چربی، میوه و سبزیجات و.. . محاسبه کالری غذاها نیز مهم است.

تمرینات آسان نیز به شما کمک می کند تا:

  • اعتماد به نفس را بالا ببرید
  • کالری بیشتری بسوزانید و وزن کم کنید
  • سطح استرس خود را کاهش دهید
  • عضلات قوی بسازید
  • یک عادت روزانه سالم برقرار کنید
  • خواب خود را بهبود ببخشید

تمرینات آسان در خانه

در اینجا پنج تمرین ساده برای شروع وجود دارد:

تمرینات بدنسازی با وزن بدن: تمریناتی مثل پوش آپ، بارفیکس، درازنشست، اسکات و…

تمرین با کمک صندلی: تمرینات مختلفی را به کمک صندلی می توان اجرا کرد که با یک سرچ ساده در گوگل می توانید روش اجرای آن ها را بیاموزید.

رقصیدن: موسیقی بگذارید و برقصید همین. هیچ برنامه رقصی هم لازم نیست، مهم این است که با موسیقی بروید و فعالیت داشته باشید.

تمرینات آنلاین: اگر نمی خواهید به باشگاه بروید، در خانه ورزش کنید. تمرینات آنلاین را می توانید در اینترنت و در ویدیوهای پیج اینستاگرام ذی ماسل ملاحظه کنید.

شبی سازی بوکس: کنید در خانه ورزش بوکس زا انجام دهید. برای این تمرین نیازی به تجهیزات نیست فقط کافیست کیسه بوکس را در هوا فرض کنید و به آن ضربه بزنید. این کار به کاهش استرس نیز کمک می کند.

پله نوردی: کافیست ۱۰ دقیقه در روز از پله بالا و پایین بروید.

تمرینات آسان در فضای باز

ورزش در خارج از خانه و فضای باز مزایای دیگری را نیز فراهم می کند. تنفس هوای تازه و لذت بردن از پارک محلی، استخر یا طبیعت برای شما تسکین دهنده و آرامش بخش خواهد بود.

آهسته دویدن در آب: اگر هنگام پیاده روی طولانی مدت، مفاصل تان احساس خوبی ندارند، دویدن در استخر یا دویدن در آب را امتحان کنید. هنگامی که در آب قرار گرفتید، فقط کافی است روی کف استخر قدم بزنید.

دوچرخه سواری: یک مسیر خوب پیدا کنید که به شما اجازه دهد ۲۰ تا ۳۰ دقیقه یا بیشتر بدون ماندن در ترافیک، رکاب بزنید.

پیاده روی: از یک تمرین ۳۰ دقیقه ای پیاده روی لذت ببرید و آن را ورزش روزانه خود حساب کنید. به مدت پنج دقیقه به آرامی راه بروید، به مدت ۲۰ دقیقه سرعت خود را افزایش دهید، سپس دوباره به مدت پنج دقیقه به آرامی راه بروید.

باغبانی یا کار در حیاط: اگر دوست دارید در حیاط خود وقت بگذرانید، باغبانی یک روش عالی برای کار عضلات و سوزاندن کالری است. کندن، وجین، چوب زنی و چمن زنی همگی فعالیت ها خوبی هستند.

به یاد داشته باشید، هنگامی که یک مبتدی بی تجربه هستید، هدف این است که فقط فعالیت داشته باشید، و نییز یک روال عادی و اعتماد به نفس ایجاد کنید. ضمنا فراموش نکنید بهتر است پنج دقیقه تمرین کششی آسان در ابتدا و پایان جلسه خود اضافه کنید.

تیم ذی ماسل

کپی تنها با لینک دادن به سایت ذی ماسل مجاز است